Modní Přehlídky   -  MODELING  -  Šance pro Modelky  -  Modelingové Agentury
      Registrace Modelky

Móda a Modelky Focení Booky

České Modelky Práce pro Modelky

Focení Móda Stát se Modelkou
MCM MODELS NOVÉ TVÁŘE MODELKY HLEDÁME MODELKY MCM MARKETING

MCM Models je jednou z nejúspěšnějších modelových agentur na světě. Naše firma pracuje výhradně s modelkami, naše kanceláře naleznete v centrech světa módy a obchodu - Londýn, New York, Dubai, Hong Kong, Budapešť, Praha.

MCM Models zastupuje několik typů modelek: módní modelky, hostesky, modelky sport & fitness a taneční modelky. MCM Models má kanceláře a agenty na následujících místech: UK, USA, Evropa (UK, Česká republika, Maďarsko, Romania, Rusko, Ukrajina, Bulharsko), Blízký východ (Arabské emiráty, Libanon, Izrael), Asia (Hong Kong, Indie, Vietnam, Japonsko, Jižní Korea), Jižní Amerika ( Brazílie, Argentina, Venezuela ).

MCM Models má vybudované kontakty s modelignovými agenturami v Anglii, v Evropě, v Americe a Asii. Mezi jeho cíle patří, každý rok objevit nové modelky. MCM Models je modelingová agentura s komplexními službami.

MCM Models se dívá na svět modelingu, na módu, krásu, media, reklamní profesi a zábavný průmysl ze zvláštního úhlu pohledu. Zaměstnáváme modelky patřící do různých kategorií z hlediska věku, míry, etnika, ale v každé kategorii je pouze omezený počet modelek.

Cílem MCM Models je udržet profesionalizmus ze všech hledisek světa modelingu. Chceme najít nejlepší modelky, pomáháme jim dál se vyvíjet a dohlížíme na to, aby byly jak tělesně, tak psychicky zdravě. Pro nás je primární jejich blahobyt.

Poslání
Našim posláním je, aby v tomto neustále měnícím se světě zaměstnávali a vyhledávali nové talenty, a abychom našim zadavatelům poskytli služba na co nejvyšší úrovni. Proto patří modelingová agentura MCM Models mezi nejlepší v oboru.

Filozofie
MCM Models cítí odpovědnost za každou svoji modelku. V každém okamžiku jejich kariéry je sledujeme a podporujeme. Každá naše modelka je opravdová osobnost, s individuálními rysy. Pro nás je nejdůležitější jejich štěstí a uplatnění. Uděláme vše v zájmu usměrňování jejich kariéry.

MCM Models vytváří dlouhotrvající vztahy jak se zadavateli, tak s modelkami.